OKUL MÜDÜRÜNÜN

Günlüğünden

Yaşanmış İbretli Anılar


KEŞKE ÖNCEDEN

BÖYLE BİR KİTAPLA KARŞILAŞMIŞ OLSAYDIM

        “Gençler bilebilse, yaşlılar yapabilse.” Birikim ve enerjinin bir türlü bir araya gelmeyişinin hikâyesidir bu söz.

        Değerli Eğitimci-Yazar Kadir KESKİN’in yazıp söyledikleri de, birikim ve enerjinin bir araya geldiği hayatın içinden yaşanmış ibretli gerçeklerdir.

       “Elli yıl eğitime emek vermenin getirdiği sosyal bir birikim olmalıydı ve bunlar başkalarıyla paylaşıldıkça değer bulacaktı. Öyle ise, elli yılın tecrübesini paylaşmaya açmalıydım. Gelecek kuşaklar için oluşturulacak toplumsal hafızaya katkı sağlamalıydım.” diyen Kadir KESKİN, bu defa 50 yıllık mesleki tecrübesini hem genç meslektaşlarıyla, hem ebeveynlerle, hem de öğrencilerle paylaşıma açmaktadır.

        İşte emekli meslektaşlarının “Keşke mesleğimin başlangıcında böyle bir kitapla karşılaşsaydım”,  genç meslektaşlarının da  “Mesleğimin başlangıcında  böyle bir kitapla karşılaştığım  için kendimi mutlu hissediyorum.” diyerek okudukları  ve okuyarak istifade edecekleri  böyle bir eserin  15. Baskısı yayınevimizce yayınlandı. 

         25 baskı yapmış “Kırk Gün Kırk Programlı Yaz Tatili Dini Bilgiler“ kitabıyla birlikte, 2.Baskısı Manisa Valiliği tarafından yapılan “ Manisa’da Vakıf İzleri ve İz Bırakanlar”,“Yalancılar Kahvesi “ isimli eserleri de bulunan Kadir KESKİN’in  “Telafisi Mümkün Olmayan Pişmanlıklar” isimli kitabı da Ekim ayında yayınevimizce yayınlandı.    

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

OKUL MÜDÜRÜNÜN Günlüğünden Yaşanmış İbretli Anılar

  • 46,00TL

  • Vergiler Hariç: 46,00TL

Etiketler: OKUL MÜDÜRÜNÜN Günlüğünden Yaşanmış İbretli Anılar